Masz pytania? Zadzwoń: +48 502 229 001

Neutralizator zapachów

Dlaczego niektóre zapachy są trudne do wyeliminowania?

Gdy pojawi się zabrudzenie o brzydkim zapachu, większość ludzi w pierwszej kolejności sięga po wodę i środki czyszczące. Ta metoda sprawdza się, ale tylko na gładkich i równych powierzchniach. Rzadko skuteczna jest na chłonnych lub porowatych powierzchniach, takich jak dywany, tapicerka, materace. Czyszczenie śmierdzących zanieczyszczeń mokrą szmatką powoduje dalsze rozcieńczenie oraz głębsze wnikanie np. w tapicerkę samochodu. Brzydkie zapachy utrzymują się dłużej w zamkniętych pomieszczeniach. Brak skuteczności i powracający zapach nie wynika z Twoich umiejętności czyszczenia, ale z użycia nie profesjonalnych preparatów.

Jak zlikwidować brzydkie zapachy  w domu, w samochodzie, czy w biurze?

Istnieją nieprzyjemne zapachy, których nie da się usunąć nawet za pomocą rozsypanej kawy, czy sody. Szczególnie tekstylia i tapicerka pochłaniają nieprzyjemne zapachy do tego stopnia, że otwarcie okien często nie wystarcza, aby się ich pozbyć. Kiedy przykrych zapachów nie da się usunąć nawet poprzez dokładne wycieranie, szorowanie i wietrzenie – wtedy użyj profesjonalnego NEUTRALIZATORA ZAPACHÓW. Unikalna technologia XXX  pomoże Ci pozbyć się nieprzyjemnych zapachów. Na pewno nieraz już tego doświadczyłeś: Coś w samochodzie, w biurze, w mieszkaniu śmierdzi nieprzyjemnie. Stęchlizna, zgnilizna, czasem nie da się określić, co to za zapach. Z pewnością nie jest to zapach alpejskiej łąki, co działa Ci z czasem na nerwy i zaczyna coraz bardziej rozkojarzać.  Mimo gruntownego sprzątania pomieszczenia, czy pielęgnacji wnętrza auta, zapach nadal nie znika. Albo znika i pojawia się ponownie.  Dopada Cię frustracja, bo zapachu po prostu nie da się usunąć z domu lub samochodu.

Dlaczego niektóre zapachy są trudne do wyeliminowania?

Gdy pojawi się zabrudzenie o brzydkim zapachu, większość ludzi w pierwszej kolejności sięga po wodę i środki czyszczące. Ta metoda sprawdza się, ale tylko na gładkich i równych powierzchniach. Rzadko skuteczna jest na chłonnych lub porowatych powierzchniach, takich jak dywany, tapicerka, materace, a popularne środki czyszczące nie nadają się jako środki pochłaniające zapachy. Czyszczenie śmierdzących zanieczyszczeń mokrą szmatką powoduje dalsze rozcieńczenie i jeszcze głębsze wnikanie np. w tapicerkę samochodu, są wycierane w głębsze poziomy i rozprowadzane na większej powierzchni. Brzydkie zapachy utrzymują się dłużej w zamkniętych pomieszczeniach. Brak skuteczności i powracający zapach nie wynika z Twoich umiejętności czyszczenia, ale z użycia nie profesjonalnych preparatów. Popularne środki chemiczne mogą być skuteczne neutralizowaniu nieprzyjemnego zapachu. Istnieje jednak ryzyko, że tkanina np. dywanu lub tapicerki, lub meble zostaną naruszone tak mocno, że wpłynie to  negatywnie na jakość mebli lub akcesoriów domowych. Nasz NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW przenika do wszystkich najgłębszych warstw powierzchni. Właśnie tam ma miejsce rozkład bakterii, zapachów, które nagromadziły się przez lata, na przykład w starych rurach.

Jeśli więc chcesz trwale usunąć i wyeliminować nieprzyjemne zapachy z zamkniętych pomieszczeń, powinieneś zrezygnować z konwencjonalnych środków czyszczących i produktów gospodarstwa domowego, a zamiast tego zdaj się na siłę natury i zrezygnuj z konwencjonalnych środków czyszczących. Przekonaj się, jak dziecinnie proste są czynności związane z neutralizacją brzydkich zapachów.

Czy jesteś już gotów na NEUTRALIZATOR ZAPACHÓW, jakiego używają profesjonaliści?